Aktualności

Porażka w Opatówku

• autor: Dexter, 2012-10-27 17:07

Beniaminek lepszy od Gromu, KS Opatówek - Grom Wolsztyn 3:1 (1:1).

W dzisiejszym spotkaniu XIV kolejki Grom przegrał z "czerwoną latarnią" ligi - KS Opatówek 3:1. Jedyną brankę dla gromowców zdobył A. Biniakowski w 16 minucie spotkania.

• Komentarzy [36]
  • czytano: [1878]

autor: ~wielki grom 2012-10-27 18:08:06

avatar hahahahaha. brawo gwiazdyy.

autor: ~Fan Leszcza 2012-10-27 18:28:27

avatar spójrz na tabele Warciarze teraz na czele, gromowcy jak Warciarze rok temu haha

autor: ~wielki orkan 2012-10-27 18:29:18

avatar Wypie**** na swoją obore wieśniaki i tam spamować i troszczyć się o to aby a klasa nie zawitała.

autor: ~Fan Leszcza 2012-10-27 18:49:29

avatar viva Opatówko

autor: ~polskakibolska 2012-10-27 19:22:56

avatar ogarnac sie! oby wiosna byla jak rok temu jesien! gramy na lokalnych regionach wiec grac dla dobra klubu

autor: ~anonim 2012-10-27 19:55:37

avatar Przegrana z Opatówkiem to nie koniec świata...Głowa do góry Gromowcy

autor: ~anonim 2012-10-27 20:03:21

avatar Wolsztyn czeka my czekamy na zdobycie czwartej bramy !

autor: ~anonim 2012-10-27 21:04:53

avatar Szkoda punktów ;(

autor: ~wielki grom 2012-10-27 21:15:19

avatar wiecej transferow.! po co nam wychowankowie..

autor: ~anonim 2012-10-27 21:30:35

avatar tacy jestescie cwaniacy, a widzial ktos w jakich warunkach rozgrywany byl mecz? i jaki byl stan murawy?

autor: ~anonim 2012-10-27 21:34:37

avatar murawa i warunki gry byly inne dla gospdarz spreparowali pogode i boisko:D

autor: ~anonim 2012-10-27 21:59:11

avatar ze spokojem cFaniaki, poczekamy do wiosny ;]

autor: ~wielki grom 2012-10-27 22:16:08

avatar warunki na murawie byly tak
ie same dla obu druzyn.

autor: ~anonim 2012-10-27 22:49:30

avatar czekac do wiosny ? przeciez jeszcze dwa mecze mozna zyskac lub stracic pkty.fakt jest taki ze cos nie trybi .oby madre glowy zaradzily

autor: Damian.R. 2012-10-27 23:40:03

Profil Damian.R. w Futbolowo Kolejne 2 mecze wygrane i 25pkt czyli dobry dorobek :)

autor: ~zorro 2012-10-28 01:09:03

avatar hahaha nie ma wychowankow!!!bo uciekajaz stad hahaahha!!chca sie rozwiajc

autor: ~znawca 2012-10-28 01:25:31

avatar W tej chwili spadło by 5 ekip z tej grupy,czyli nie za wesoło dla Gromu,a jak sie gra pod presją to cieżko o punkty.Trener nie jest zły,jeszcze ogarnie to wszystko........a jak nie to zawsze może liczyć na Koronę Bukowiec.U trenerów jest raz pod wozem raz na wozie!

autor: ~kibic gromu 2012-10-28 08:55:41

avatar pozdrowienia dla napinaczy, przydażyla sie kolejna porażka i od razu szum na forum, a jak dobrze szło jaka cisza była, warciarze to tez wieśniaki i to w dodatku sflustrowani, bo coś ich boli.... w sobote spotykamy sie na stadionie i dopingujemy chłopaków!!!

autor: ~anonim 2012-10-28 10:53:51

avatar To nie był mecz tylko bitwa śnieżna,sędzia nie powinien dopuścić do meczu,lini nie było widać.W drugiej połowie taka zawierucha była że nie mogliśmy wybić piłki dalej niż na 30 metr,śniegu po kostki,to wszystko sprzyjało słabeuszom z Opatówka.

autor: ~anonim 2012-10-28 11:01:15

avatar Trener mówił a awansie a teraz będzie tak,jak w Międzychodzie i gdyby nie zazługa tamtejszych działaczy to nie mieliby teraz 4 ligi.U nas będzie to samo.

autor: ~anonim 2012-10-28 13:14:26

avatar nie mamy sie co klepac po plecach. bylismy tego dnia slabsi, warunki dla nas jak i dla opatowka takie same. moglismy przegrac znacznie wyzej ale tez w 1 połowie moglismy zapewnic sobie zwyciestwo.

autor: ~do anonima 2012-10-28 15:35:42

avatar widać że nie znasz się na piłce,słaby to był sędzia i pogoda w której kopanina do przodu z dużym wiatrem dała zwycięstwo słabszemu zespłowi

autor: ~anonim 2012-10-28 15:38:08

avatar chłopaki nie napinajmy się,kto miał rację okaże się po dwóch ostatnich meczach.

autor: ~Kiero 2012-10-29 22:11:03

avatar Cóż,mecz przypominał zimowy sparring a nie normalny ligowy mecz,warunki do gry były rzeczywiście ekstremalnie trudne i niby równe dla obu ekip,jednak taka aura bardziej sprzyjała prostej grze "Na aferę" która prezentowali gospodarze.Powinniśmy byli wykorzystać sytuacje z I połowy kiedy to my graliśmy z wiatrem i na pewno tego meczu byśmy nie przegrali. Po przerwie
opady śniegu i porywy wiatru się nasiliły tak,że ciężko było wyjść z piłką z własnej połowy.W takich warunkach więcej bylo przypadku niz dokladności w grze,gospodarze grając długimi piłkami co jakiś czas dochodzili do korzystnych sytuacji i gdyby nie doskonałe interwencje Pawła to wynik mógłby być wyższy.Jestem pewien,że w normalnych warunkach Opatówek nie miałby nic do powiedzenia

autor: ~adi 2012-10-29 22:41:48

avatar dokładnie wynik mógł byc o wiele wyższy grom mógł strzelic wiecej bramek w 1 polowie nie uczynił tego wiec pretensje do siebie w tych warunkach nie można było grać inaczej niż opatówek i dlatego zasłużenie wygrał Opatówek mimo ze jest ost drużyna to nie wszystkie mecze gra słabo zobaczcie na wyniki w wiekszosci spotkań to oni prowadza tylko czegos im brakuje jak nie karny w doliczonym czasie to jakies samobóje maja pecha i od czasu do czasu wygraja jakiś mecz także do wszytskich wiecej pokory bo meczu na stojąco sie nie da wygrać...dziekuje pozdrawiam :)

autor: ~anonim 2012-10-31 09:27:48

avatar plentujac poprzednie wypowiedzi gramy tak wyszukana gre ktora udaje sie tylko w dobrych warunkach. troche przypadku i sa trudnosci .To albo pilkarze nie sluchaja rad trenera albo trener nie kieruje

autor: ~k 2012-10-31 12:07:26

avatar kolego jeśli na placu zalega 5 cm mokrego śniegu to trudno jest grać kombinacyjnie,krótkimi podaniami bo piłka oblepia się owym śniegiem,przypominając śnieżną kulę.W takich warunkach najlepszym rozwiązaniem jest gra długimi podaniami,trudno jednak to realizować grając pod wiatr gdy na przykład piłka wybijana z"piątki" ląduje na 30 metrze przed własną bramką.Dlatego jeśli nie byliście na tym meczu,a nie byliście bo nie bylo naszych kibiców w Opatówku to się nie wymądrzajcie.

autor: ~anonim 2012-10-31 13:08:02

avatar a czy Grom gra piłkę kombinacyjną??

autor: ~anonim 2012-10-31 13:09:06

avatar bo kilka relacji wstecz był komentarz - że Grom zaczyna grać długą chorzemińską - więc nie gadajcie że warunki nie pozwoliły - BYLI SŁABI i KONIEC

autor: ~dok 2012-10-31 14:00:29

avatar Co ty masz do kibiców gromu Panie k ? Czy owi kibice tu się wymądrzają czy jakieś niziołki z chorzeminka ??

autor: ~fan gromu 2012-10-31 17:32:18

avatar było mineło.... w sobote wszyscy na stadion!
a winny jest pzpn bo nie zamknął dachu!
dziekuje

autor: ~anonim 2012-11-01 12:44:04

avatar Grom ma szczescie ze nie zostaly wykorzystane wszystkie sytuacje bo przegrali by z 8:D i troszke pokory... Opatowek to nie zadne slabeusze... powtorka na wiosne i ciekawe co wtedy beda pisali kibice:) pozdro komentatorzy

autor: ~doanonima 2012-11-01 13:21:45

avatar Hah wgl nie są słabiakami będąc na tej pozycji co są ;p Gwarantuję Ci że na rundzie wiosennej dostaniecie po dupalu 10 do jaja;p

autor: ~:] 2012-11-01 18:00:01

avatar jeżeli oni są słabi to jacy wy jesteście jak ograli was 3-1 ?

autor: ~;p 2012-11-01 19:25:45

avatar Czytaj ze zrozumieniem wieśniaku z opatówka i zrozum że wasza gra to do b klasy się nadaje my gramy lepszą piłką i nie bawimy się w wieśniackie zagrywki jak wy.

autor: ~anonim 2012-11-01 20:48:29

avatar spoko pany, po co te napinki, niech tam sobie opatówek wymiata wygrali i tyle, byli lepsi, tez ok! ale jednym spotkaniem sie ligi czy utrzymanie w lidze nie wygrywa, grunt to sie pozbierać i jedziemy dalej!!!